كاريابي ايران كاريابي ايران .

كاريابي ايران

نقش پتروشيمي در اشتغال كشور

به نام خدا

پتروشيمي گرايشي از علم شيمي است كه به ساخت مواد مصرفي از نفت و گاز مي پردازد. در حال حاضر نفت و گاز تنها كاربرد سوخت خودروها و توليد برق در جهان را ندارد، بلكه با كمك علم شيمي هم اكنون هزاران قلم ماده مصرفي از توليد انواع پارچه و پلاستيك و قطعات خودرو گرفته تا بسياري از مواد دارويي و آنتي بيوتيك از نفت و گاز بدست مي آيد. هر ساله نيز، متخصصين زيادي، از طريق استخدام شركت نفت و شركت هاي وابسته به آن، جذب گرايش پتروشيمي كشور مي شوند. نكته جالب توجه اين است كه با وجود پيشرفت سريع علم، نه تنها هيچ جايگزيني براي فرآورده هاي پتروشيمي يافت نشده بلكه اين علم با سرعت بسيار زيادي به سمت ساخت مواد تازه حركت مي كند.

اين صنعت نسبت به صنايع فولاد و نساجي، جزو صنايع جديد در جهان محسوب مي شود. اولين كارخانه پتروشيمي در ايران براي تهيه كودشيميايي در مرو دشت شيراز در سال 1342 تاسيس شد. هم اكنون، كشور ما با توليد بيش از 66 ميليون تن محصولات پتروشيمي و برنامه ريزي براي توليد 180 ميليون تن از اين محصولات براي سال 2025 يكي از قطبهاي توليد مواد پتروشيمي در جهان است. اما توسعه پتروشيمي براي ايران اهميت زيادي دارد. از جمله اين دلايل عبارتند از:

1- اين صنعت بسيار اشتغال زا است. برخلاف بسياري از صنايع ديگر، صنعت پتروشيمي به دليل اينكه خوراك صنايع پايين دستي زيادي را تامين مي كند، از اهميت فوق العاده اي در اشتغال برخورار است. اين صنعت علاوه بر استخدام مهندس شيمي به صورت مستقيم، باعث بالارفتن اشتغال بسياري از صنايع بالادستي از جمله استخدام شركت نفت و اشتغال فراوان در صنايع پايين دستي، نظير توليد لباس و كفش و قطعات پلاستيكي، صنايع بسته بندي و غيره مي شود كه اين اشتغال با توجه به جوان بودن جمعيت كشور، براي ما بسيار مهم است.

2- ايران در زمينه صنايع پتروشيمي، مزيت مطلق دارد. درحاليكه به دليل ارزاني نيروي كار ما، در بعضي صنايع مثل فولاد و خودروسازي، كشور ما داراي مزيت نسبي است. در زمينه پتروشيمي، به علت وجود گاز طبيعي و گازهاي همراه نفت در كشور ما، ايران داراي مزيت مطلق در زمينه پتروشيمي است. هزينه حمل و نقل گاز طبيعي و ميعانات گازي كه خوراك اصلي صنايع پتروشيمي به شمار مي رود، بسيار گران است. خريد گاز در ايران بسيار ارزانتر از ساير كشورهاي جهان است و براي همين بسيار مقرون به صرفه تر است كه كارخانه جات پتروشيمي در ايران تاسيس شده و محصولات توليدي به خارج صادر شود. اما توسعه اين صنعت در كشور ما، با محدوديتهاي زيادي نيز مواجه است. اولين محدوديت، كمبود نيرو متخصص در زمينه صنايع شيميايي در كشور است. بيشتر صنايع ايران متاسفانه در زمينه مونتاژ و صنايع مصرفي فعال هستند و صنايع توليد مواد اوليه شيميايي در كشور، چندان گسترده نيست. البته مي توان با سرمايه گذاري در اين صنعت، به جذب و استخدام شيمي در گرايش ها و مقاطع تحصيلي مختلف در كشور كمك كرد.

3-قيمت محصولات توليدي پتروشيمي نسبت به فروش نفت و يا گاز خام بسيار بالاتر (حدود 200 برابر) است و فروش اين محصولات به جاي خام فروشي نفت و گاز، درآمد بسيار زيادي را براي ايران به همراه مي آورد و تاثير بسيار زيادي نيز بر حجم صادرات غير نفتي ايران خواهد گذاشت.

محدوديتي كه در اين زمينه وجود دارد، اين است كه نياز صنايع پتروشيمي به سرمايه بسيار بالا است كه از عهده دولت وبخش خصوصي به تنهايي برنمي آيد و بايد نسبت به ايجاد شرايط مناسب براي شركتها و سرمايه گذاران خارجي جهت حضور در اين صنعت اقدام نمود. مسئله ديگر، مشكلات زيست محيطي گريبانگير اين صنعت است كه بايستي در هنگام انتخاب نوع تكنولوژي و محل مناسب براي ايجاد كارخانجات پتروشيمي دقت لازم را نمود.

به هر حال با توجه به مزيتهاي زياد ايران در صنعت پتروشيمي، اين صنعت يكي از راههاي مناسب براي رسيدن به توسعه و پيشرفت اقتصاد كشور است كه اميدواريم توسعه آن در دستور كار مسئولين كشورمان قرار گيرد

منبع:

https://vatanjob.com/petroleum-industry-roles-on-employment/

 


برچسب: استخدام مهندس شيمي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۵۴:۵۱ توسط:Amin موضوع:

چگونه يك عنوان خلاق شغلي مي تواند به عقب بازگردد

چگونه يك عنوان خلاق شغلي مي تواند به عقب بازگردد

كسب و كارهاي بزرگ برخي از مزاياي بزرگ، براي مزاياي غافلگيرانه، حقوق بيشتر، دفاتر فانتزي را ارائه مي دهند، اما وقتي كه به رشد حرفه اي مي آيد، بزرگتر لزوما به معناي بهتر شدن نيست. بر اساس آمار اداره آمار كار، برخي از شركت هاي كوچك (كساني كه كمتر از 50 كارگر دارند) مزاياي خود را شامل مي شوند، از جمله هزينه هاي پرداخت شده از كار، با تعطيلات و تعطيلات به ترتيب 67٪ و 68٪ كارگران. علاوه بر اين، 51 درصد كارگران از طريق شركت خود به يك طرح پزشكي دسترسي دارند و 47 درصد مي توانند برنامه هاي كمك هاي تعطيلاتي مانند طرح هاي 401 (k) را بپردازند.

علاوه بر اين، كسب و كارهاي كوچك فرصت هاي شغلي عالي را ارائه مي دهند. و هنگامي كه متوجه شديد، مرحله كوچكتر، احتمال بيشتر شما از سرقت صحنه است.

وندي م. وينر، مربي حرفه اي با گفت: "يكي از مزاياي كليدي (كار براي يك كسب و كار كوچك)، ماهي كوچكي در يك دريا بزرگ نيست و بنابراين شما به راحتي مي توانيد براي تلاش و كار سخت خود شناخته شده باشيد." نوشتن گورو در ميامي "شما مي توانيد با مديريت اجرايي راحت تر ارتباط برقرار كنيد و به مهارت ها و پروژه هايي كه ممكن است به يك مددكار يا مدير ارشد در يك شركت بزرگ اختصاص يافته است، دست يابيد."

هنوز مطمئن نيستيد كه يك شركت كوچك مي تواند حركت حرفه اي شما براي شما باشد؟ ما 17 دليل براي كمك به شما متقاعد كرده ايم.

    شما مي توانيد به سرعت حركت كنيد يك تيم كوچك به اين معني است كه شما همكارهاي كمتري براي رقابت در يك سمت مديريتي خواهيد داشت. خودتان را ثابت كنيد و به سرعت مسئوليت هاي بيشتري را كسب خواهيد كرد.
    شما مي توانيد كلاه هاي مختلف را بپوشانيد. يك كسب و كار كوچكي با جمع كردن تيم هاي سخت كار از افرادي كه نمي ترسند آستين خود را بالا ببرند، در حال شنا است. عناوين شغلي به راحتي مي توانند با هم همپوشاني داشته باشند به جاي نمايندگي وظايف، شما متوجه خواهيد شد كه چگونه آنها را انجام دهيد - و در روند فراگيري فراوان است.
    شما به مأموريت نزديك خواهيد شد معمولا ساده تر اين است كه احساس واقعي يك كسب و كار كوچك را بدست آوريد و اينكه چگونه كاركنان كار را تحت تأثير قرار مي دهند. اصطلاحات تجاري كمتري وجود دارد كه مردم را واقعا درك مي كنند.
    شما نزديكتر با رهبران ارشد كار مي كنيد. به جاي اينكه رئيس يك رئيس خود را يكبار در سال ببينيد، احتمالا در همان دفتر كار خواهيد كرد.
    صحبت از كارفرمايان، شما از آنها بسيار كمتر هستيد. نمودار سازماني در كسب و كارهاي كوچك بيشتر تمايل دارد.
    شما تجربه بسيار خوبي خواهيد داشت. كار تيمي قسمت بزرگي از كسب و كارهاي كوچك است. اگر دوست داريد بدانيدبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۵۳:۱۴ توسط:Amin موضوع:

نامه كاري چيستشما عمل بي نقص را پيدا نموده ايد , دكمه «اعمال» را فشار داده ايد و پروسه را با موتورهاي خويش آغاز كرده و مهيا نموده ايد . البته شكيبايي كن ترمزها را ببنديد آن‌ها طومار اي را مي‌خواهند . واي خير .

اذن ندهيد اين درخواست شمارا حاد نمايد در اينجا چيزي است كه مي بايست بدانيد تا طومار اي بنويسيد كه حقيقتا مهارت هاي خويش را به فروش برساند . به علاوه , به زير برگه برويد تا طومار طومار اي را كه ميتوانيد براي ساختن خويش به كارگيري فرمائيد مشاهده كنيد .
چه طومار اي است؟

يك طومار همراه يك مدرك يك كاغذ اي است كه همراه رزومه شما با درخواست شغل شما ارسال مي شود . طومار ي كتبي اقبال شما براي اعلام كردن يك كارفرماي احتمالي به‌اين ادله است كه شما شخص مطلوب براي وضعيت و چگونگي مهارت ها و تخصص هاي خويش را مي‌توانيد به كمپاني طولاني تر فرماييد . طومار بايستي ماهر ولي شايان توجه باشد , و تحت عنوان نوعي معرفي مي شود .
آيا مي بايست طومار ي كتبي ارسال كنم؟

بخش اعظمي از اشخاص شغلي روز جاري تعجب مي نمايند كه آيا طومار اي براي ارسال رزومه خويش مطلوب است يا اين كه خير . چه بسا در شرايطي كه يك صاحب كار طومار اي براي طومار طومار نپردازد , نمي تواند صدمه اي به پست كردن آن بگذارد . در حقيقت , اين ميتواند به شما ياري دهد دقت كسي را به راه‌هاي گوناگون و اين مي‌تواند يك شيوه خوب براي نمايش شور و اشتياق شما براي فعاليت و كمپاني باشد .
موادسازنده حياتي يك طومار ي همراه چيست؟


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۸:۴۹ توسط:Amin موضوع:

آشنايي با سيستم اتوماسيون ساختمان (BMS)

به نام خدا

شايد اينروزها صحبتهاي زيادي راجع به  ساختمانهاي هوشمند شنيده باشيد. حتما پيش خود فكر مي كنيد كه اين سيستمها فقط در خانه هاي بسيار گران قيمت كار برد دارد. شايد در حال حاضر چنين باشد، ولي با توجه به افزايش بسيار عجيب و غريب قيمت مسكن در شهرهاي بزرگ كشور و با توجه به كاهش قيمت تجهيزات الكترونيكي در جهان، به زودي اين سيستمها در همه ساختمانهاي نوساز نصب خواهد شد. حتما به خاطر داريد تا 20 سال پيش آيفون تصويري، آسانسور، ريموت برقي درب پاركينگ، چراغهاي راه پله حساس به عبور و مرور نفرات و دوربين مداربسته را فقط در فيلمهاي هاليوودي ديده بوديم. ولي هم اكنون اين وسايل جزو استانداردهاي هر آپارتمان جديد است و كمبود آنها باعث كاهش رغبت خريدار به انتخاب خانه مي شود. اگرشما خود سازنده ساختمانهاي مسكوني باشيد اولين توصيه ي ما، جذب و بكارگيري مهندس معمار با تجربه است. اولين توصيه اين مهندسين معمار نيز، استفاده از سيستم  اتوماسيون ساختمان است كه براي فروش بهتر منزل مسكوني نصب مي گردد.

اما سيستم اتوماسيون ساختمان يا BMS چيست؟ در پاسخ بايد گفت اين سيستم بخشي از سيستم بزرگتر اينترنت اشيا است كه به شما اجازه مي دهد بدون حضور در خانه به كنترل تجهيزات برقي و تاسيساتي ساختمان بپردازيد. شايد فكر كنيد براي نصب اين تاسيسات نيازمند استخدام مهندس برق هستيد، ولي در واقع اينطور نيست و شما مي توانيد در منزل قديمي خود نيز با كمترين تغييرات در سيم كشي ساختمان به نصب اين تجهيزات اقدام نماييد.

همچنين، براي استفاده از سيستم اتوماسيون، نيازي به دانستن دانش كامپيوتر و نرم افزارهاي پيچيده يا استخدام برنامه نويس نيز نخواهيد داشت. بلكه استفاده از آن ها بسيار ساده است و با داشتن اطلاعات حداقل، ميتوانيد به راحتي از اين سيستم ها استفاده نماييد. اما اين تجهيزات چه كاري را انجام مي دهند؟ در پاسخ بايد گفت در حال حاضر، با سيستم مديريت ساختمان كارهاي زير را مي توان انجام داد:

  • صرفه جويي در مصرف انرژي:

با اين سيستم مي توان روشنايي خانه را برحسب روشنايي محيط بيرون به صورت اتوماتيك كم يا زياد نمود. مثلا در طول روز سيستم مي تواند پرده ها را به صورت خودكار باز يا بسته نمايد وروشنايي هاي الكتريكي را خاموش يا روشن نمود. مي توان سيستم را به گونه اي تنظيم كرد كه زمانيكه كسي در خانه يا اتاق حضور ندارد روشنايي كل خانه يا آن اتاق خالي خاموش گردد.

يا سيستم مي تواند گرمايش و يا سرمايش خانه را در زماني كه شما در منزل نيستيد كاهش دهد و قبل از رسيدن شما به منزل، دوباره دماي منزل را به حالت نرمال برگرداند و بدين ترتيب صرفه جويي بالايي در مصرف انرژي خانه انجام دهد.

  • كاربرد ديگر سيستم در امنيت خانه است.

با كمك اين سيستم شما مي توانيد از طريق اينترنت و تلفن همراه دوربينهاي مدار بسته منزل را كنترل نماييد و از ميزان امد و شد با خبر شده و سيستم در صورت برنامه ريزي در زمان سرقت مي تواند با شما يا پليس تماس گيرد.

  • كاربرد ديگر سيستم در زمان خطر آتش سوزي ويا نشت گاز است.

با توجه به اينكه سنسورهاي اعلام و اطفاي حريق در بسياري از مجتمعها به صورت اجباري بايستي نصب گردد، در صورت اتصال اين سنسورها به سيستم اتوماسيون ساختمان در صورت بروز حريق و يا نشتي گاز سيستم به صورت خودكار با آتش نشاني تماس گرفته و اعلان خطر مي نمايد و يا پيغام خطر را در گوشي تلفن شما، هرجاي دنيا كه باشيد نمايش مي دهد.

در آينده نزديك و با پيشرفت سريع اينترنت، اين سيستم قادر خواهد بود تا با كليه وسايل الكتريكي منزل نظير جاروبرقي هوشمند و يخچالهاي هوشمند و ماشين لباسشويي نيز تماس داشته باشد. مثلا مي توانيد موجودي يخچال خود را در خيابان مشاهده و نسبت به خريد كسريهاي لازم براي منزل به صورت فيزيكي يا خريد از راه دور اقدام كنيد. يا از طريق جارو برقي هوشمند هنگاميكه در منزل نيستيد ميتوانيد خانه را تميز و مرتب كنيد و بسياري كارهاي ديگر كه شايد الان براي ما در حد داستانهاي خيالي باشد ولي قطعا تا ده سال آينده از حالت تخيل به بالفعل در خواهد آمد. بكارگيري چنين سيستم هايي در سازمان ها و ادارات نيز، مي تواند در كاهش استخدام كارمند و كاركنان بخش خدمات تاثير بسزايي گذارد. چرا كه بسياري از كارهاي خدماتي شركت هاي بزرگ را مي توان با سيستم اتوماسيون، بصورت اتوماتيك انجام داد

منبع:

https://vatanjob.com/introduction-on-building-automation-system/برچسب: استخدام مهندس برق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۲:۲۰ توسط:Amin موضوع:

7راه شما و شركت شما مي تواند داوطلب شود

هنگامي كه برگ شروع به تغيير رنگ و فصل ادويه جات ترشي جات مي كند، شما مي دانيد تعطيلات درست در اطراف گوشه. همانطور كه همكارهاي شما برنامه ريزي يك جشن تعطيلات را شروع مي كنند، جسيكا از جستجوي بازاريابي براي دستور العمل كامل كوكي ها براي محافظت از عنوان خود در مبادله كوكي سالانه دفاع مي كند و هركدام از آنها روزها را براي برگزاري فرصت هاي داوطلبانه جامعه براي كل تيم شما آماده مي كنند.

شروع اين فرايند را با در اختيار گرفتن مديران ديگر براي مشاركت و انگيزه بقيه شركت براي مشاركت. چاد ويلكينز مي گويد: "اگر اعضاي تيم مديران خود را براي زمان هايي براي اهدافي كه براي خود يا شركت اهميت دارند، زمان بسپارند، آنها را تشويق مي كنند تا خود را درگير خود كنند"، چاد ويلكينز كه برنامه ريزي داوطلبانه را به عنوان رئيس بانك HSA، يك بانك مبتني بر ويسكانسين برنامه ريزي كرده است تمركز بر مراقبت هاي بهداشتي هدايت شده توسط مصرف كننده است.

نمايش Scrooge كه رئيس با انجام يك (يا بيشتر!) از اين برنامه داوطلبانه به عنوان يك تيم در اين فصل. اما به ياد داشته باشيد كه تمام تلاش هاي شما در طول تعطيلات نبايد انجام شود. در حقيقت، فرصت هاي زيادي براي بازگشت در طول سال وجود دارد. هفت راه وجود دارد كه شما و همكارانتان مي توانند در جامعه خود داوطلب شوند و همچنين تقويت كنندبا يك بانك غذا كار كنيد

بانك هاي مواد غذايي اغلب براي كمك به تهيه غذا به خانواده هاي محلي نياز دارند. تيم شما مي تواند به مرتب كردن و بسته بندي غذا، آشپزي و خدمت به غذا كمك كند يا به اعضاي جامعه توزيع غذا كند. شما مي توانيد با تشويق برخي از رقابت هاي دوستانه با كسب و كارهاي ديگر حتي بيشتر خوب انجام دهيد. اريكا توچي، مديركل امور اجتماعي Tacoma Public Utilities، مسئوليت برنامه هاي كاركنان و برنامه هاي داوطلبانه را مي گويد: "ما يك رقابت اجتماعي با ديگر كسب و كار ها ايجاد كرديم تا ببينيم كه چه كسي مي تواند بيشترين مقدار پوند را در يك سال بازپرداخت كند." او مي گويد برخي كاركنان داوطلب بانك محلي مواد غذايي هستند يك شنبه هر ماه.
يك خانه بساز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۳۷:۵۷ توسط:Amin موضوع:

10شغل ترسناك
خون ميكروب ها مارها اكثري از چيزهاي ظاهراپاره ايموجود است كه مردمان را سرزنش مي نمايد,ولي براي 8 . 7 % بزرگسالان در آمريكا كه ذيل تأثير خاصي قرار دارا هستند, اين ( چيزهاي كوچك (به طور كاملخشنمي باشند.

از طرف ديگر ,در‌حالتي كه شما رغبت داريد كه در قبالتمامي چيزهايي كه لك , عصب ركاب يا اين كهتنهاغير مطلوبميباشند, نباشيد ,احتمال داردصرفا كانديدايي براي مشاغلي باشد كه به صورتبي واسطه با بعضا از خوف هاي مرسومخيس از آن مواجه ميگردند.

با به كارگيري از آمار سازمان آمار عمل, 10 موردواهمه را تعيين كرده و آن‌ها را با شغل هاداراي ربط مي نمايدكه‌اينخوف ها را به صورتبي واسطه در صورت مي بيند .

آنچه در آن است :خوف از طول
شغلي كه در قبال اين هراس پرواز مي نمايد:تنها نگاه كردن به يك پنجره بالا سبب ساز مي شود بعضااشخاص در زانو ضعيف شوند .ولي كارگران ساختماني : آيا آن‌ها يك سقف را بر روي يك منزل حومه نصب مي نمايند و يا اين كه بر روي ستون هاي بلند بالا قرار دارا‌هستند, نگاه كردن تحتنسبتاً همانند نگاه كردن به هر جاي ديگر است .
آنچه شما ميخواهيد: $ 33 , 450 در هر سال

آنچه در آن است :هراس از پرواز
شغلي كه در قبال اين هراس پرواز مي نمايد:مردمانبيش تر از 110 سال در درحال حاضر شكست دادن اسناد قرضه گرانشي ميباشند,ولي هنوز تعداد متعددي از مردمي وجود دارا‌هستند كه نمي بينند كه يك فلزي آكنده‌ازمردمان و سوخت از روش هوا پرتاب مي شود . خلبانان ,از طرف ديگر , شغل خويش را در اكنون پرواز , فرود و پرواز در افقفي مابينخويشمي‌گذرانند.
آنچه شما ميخواهيد: 111 , 930 دلار در سال


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۳۶:۴۶ توسط:Amin موضوع:

نكات متفاوت براي موفقيت در مصاحبه شغلي


نحوه پاسخگويي به سؤالات سخت را بياموزيد

بخش اعظم سؤالات گفتمان قابل پيش‌بيني مي‌باشند , اگر چه مورد ها استثناء نيز وجود دارا‌هستند كه بررسي كننده همت شما در وضعيت سخت و ذيل فشار چه‌گونه خواهد بود . شايسته ترين راهكار اين خواهد بود كه خويش را فراهم كنيد , متمركز باشيد , ادب خويش را نگهداري فرمائيد و تا حد قابليت و امكان روشن جواب دهيد .

نقاط قوت , دستاوردها و فعاليت‌هاي خويش را مطابق با نيازهاي صاحب كار بيان نمائيد

بدون‌شك دارنده نقاط قوت و مهارت‌هاي مربوط به مقام متبوع مي باشيد لذا بر مزايايي كه مي توانيد به صاحبكار ارائه دهيد تاكيد فرمائيد . از هر موقعيتي استعمال فرماييد تا با گويش مطلوب به عبارتي صنعت , نقاط قوت مربوط به شرايط متبوع را شرح دهيد .

نقاط قوت خويش و آنچه از انجامش لذت ميبيريد را بشناسيد

مهارت‌هايي كه برايتان لذت‌بخش مي باشند بخشي از مواقعي مي‌باشند كه براي صاحب كار اهميت دارا‌هستند . گذشته از گفتگو اين نوع از مهارت‌ها را شناسايي نمائيد و بدانيد چه مزايايي براي شما و صاحب كار به همراه دارا هستند .

طرز رابطه گفتاري را با سايرين بياموزيد

مهارت‌هاي رابطه گفتاري اثرگذار و كار كشته به شدت براي صاحبكار گرانبها مي باشند . علايم شخصي تحصيل‌كرده و با استعداد است . شيوه رابطه با سايرين را تمرين نمائيد تا به شايسته ترين صورت ممكن خويش را معرفي فرماييد .

زودتر از موعد مقرر

در محل راي زني حاضر گرديد

اگر‌چه نيز كه مصاحبه‌كننده با شما شم همدردي كرده و تصادف اجباري در بزرگ راه را بپذيرد , ولي نمي توان حس منفي نخستين را ناديده گرفت . وقتي را براي اتفاقات اجباري درنظر بگيريد و زودتر از موعد در محل حاضر گرديد .

روش برخورد با تمام اشخاص داراي اهميت است

در برخورد با تمام اشخاص فرقي نميكند چه كسي مي باشند يا اين كه در چه جايگاهي قرار دارا‌هستند , ‌تواضع و احترام را رعايت فرمائيد . لحاظ تمام اشخاص در مراحل راي زني ميتواند تأثيرگذار باشد .

سؤالات را با جملا‌ت بي نقص و ولي مستند جواب دهيد

دقت را فراموش نكنيد

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۰۵:۰۸ توسط:Amin موضوع:

چگونه استخدام شويم


با ارتقا تقاضا براي استخدام و همينطور محدوديت استخدام قانوني در اداره ها مدني به لحاظ مي‌رسد بايستي موقعيت خاصي براي استخدام شدن داشت . بايستي پذيرش داشت كه ميزان جذب در اداره ها و ارگانهاي مدني دوچندان كم است و بايستي استراتژي ديگري را بكار موفقيت . در حالتي كه به‌دنبال جواب به‌اين سوال ميباشيد كه چه‌گونه استخدام شويم اين مقاله منحصر شماست . در بنا شده در در‌اين مقاله گروه قواعد و حالت استخدام شدن را با شما مطرح خوا‌هيم كرد .
چه‌طور استخدام شويم

براي اين كه بتوانيد استخدام گرديد بايد تعدادي موقعيت يگانه بسته به شغل موردنظر داشته باشيد . همان گونه كه اطلاع داريد هر شغل و گروه اي موقعيت و قواعد يگانه خودش را دارااست . در بعضي مشاغل احتمال دارد نيروي جسماني و سالم اهيت بالايي داشته باشد , در بعضي مشاغل ظواهر و فيس يا اين كه علم و سوابق و …

در هر حال خوبتر است در شغلي سرگرم بكار شويم كه حالت آنرا داشته باشيم در غير اينصورت احتمالا فيض مطلوبي از آن بدست نياوريم . مثلا در‌حالتي كه در شغلي با تيتر كارشناس سرگرم بكار شويم كه در آن همياران ما دارنده تراز تخصص و مهارت بالايي مي‌باشند ولي چنين قابليتي را نداريم فيض تماما معين است!
حالت همگاني و اول براي استخدام

يك سري وضعيت همگاني و نخستين موجود است كه براي اكثر اوقات زمان هاي شغلي نياز است . در پايين به آنان اشاره شده‌است :

مطابقت و همخواني تخصص و وضعيت شخص با تيتر و وضعيت شغلي
نظم و روحيه كاري متناسب با شغل
پايبندي به ضوابط نظام و تيم كاري
عدم سوء سوابق و پيشينه قابل اعتماد
سالم جسماني , روحي و ديوانه
آراستگي , ظواهر و ارتباط ها همگاني مطلوب

كارشناس بودن بخشي از مهم‌ترين برهان هاست

در وهله نخستين اين تخصص و مهارت يك نيروي تخصص دارد كه بايستي مورد تحليل و دقت قرار بگيرد . در صورت تاييد در اداره استخئام شوند

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۲۵:۳۵ توسط:Amin موضوع:

۱۰ نكته براي استخدام در شغل مناسب


شايد تا به اكنون در گفتگو هاي استخدام فراواني كمپاني نموده ايد ولي هيچ وقت برنده نشده ايد در شغل متبوع خويش شاغل گرديد . درپي ۱۰ نكته براي آنكه تخت گاز در شغل متبوع خويش استخدام گرديد و در گفتمان شغلي خويش غالب باشيد آمده است . بنابرين در صورتي يكي‌از گرفتاري ها و مشغله هاي ذهنيت شما استخدام سرعت بالا در شغل دلخواهتان است اين مقاله را از دست ندهيد .

برخي از مواقعي كه در پي آمده اند نكات كوچك و ظاهرا كم اهميتي مي باشند , البته رعايت كردن همين موردها منجر مي شود ترقي شگرفي در جستن شغل مورد نظرتان داشته باشيد .

جستجوي توسعه يافته براي شغل يابي و استخدام

در صورتي‌كه در وبسايت هاي استخدامي فرد براي تمامي اطلاع رساني ها رزومه بفرستد و سواي هيچ اولويتي براي هر شغلي درخواست بفرستد مسلما شغل دلخواه را نمي تواند بيابد . يكي نكات با اهميت در شغل يابي جستجوي توسعه يافته است . در برخي از وب سايت ها قابليت و امكان جستجوي توسعه يافته براي استفاده كننده مهيا شده‌است . بدين ترتيب كه وي قادر است غربال هاي مثل شرايط مكاني , حيطه عمل , مدل شغل , جور كارگاه يا اين كه اداره , تيتر شغل , تاريخي كه اطلاع رساني مندرج شده‌است و … را اعمال نمايد تا بدين ترتيب جستجوي هدفمند تري داشته باشد .

براي هر شغلي درخواست ندهيد

هنگامي سازماني براي مثال به ۲۰ تيتر شغلي نياز داراست و قصد داراست از در ميان متقاضي ها براي اين ۲۰ تيتر شغلي اشخاص متبوع خويش را استخدام نمايد هنگامي مي بيند شخصي براي كليه اين عنوان ها درخواست رسول است , متوجه خواهد شد كه شخص در هيچ يك از اين قضيه ها تخصص ندارد . بنابرين براي اين كه بتواند چيره فعاليت نماييد مي بايست در يكسري مورد محدود كه در دايره تخصصتان قرار مي‌گيرد مبادرت نمائيد . در‌اين حالت شما بخت بيشتري براي تعيين شدن براي گفتمان شغلي داريد
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۱۹:۰۹ توسط:Amin موضوع:

استخدام مهندس مكانيك

 

استخدام مهندس مكانيك

يك شركت معتبر صنعتي جهتمديريت توليد  خود، به يك مهندس مكانيك با 10 سال سابقه كار اجرايي نيازمند است. كارجويان محترم رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

استخدام مهندس  مكانيك در تهران با 3 سال سابقه

يك شركت توليدي صنعتي جهت تكميل كادر پرسنلي خود، به كارشناس جهت بخش تحقيقو توسعه با مدرك كارشناسي و ارشد م استخدام مهندس برق يا مكانيك در تهران باسابقه كارمفيد

يك شركت معتبر جهت تكميل كادر پرسنلي خود، به يك مهندس برق يا مكانيك جهت مديريت كنترل كيفي باسابقه كارمفيد در شهرك صنعتي رشت نيازمند است. داوطلبان رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.كانيك و حداقل 3 سال سابقه كار نيازمند است.

استخدام مهندس مكانيك، برق، شيمي، نقشه كش در تهران با 5 سال سابقه

يك شركت در زمينه تصفيه آب جهت تكميل كادر كارشناسي خود، به افراد زير نيازمند است.

1- مهندس مكانيك، شيمي جهت تهيه مدارك مهندسي مسلط به PID با 5 سال سابقه در RO در دفتر مركزي شمار غرب تهران

2- مهندس يا تكنسين مكانيك و برق جهت نصب و راه اندازي پروژه هاي كشور با 5 سال سابقه در RO آشنا به برق صنعتي

اسخدام مهندس تاسيسات مكانيكي در تهران مسلط به طراحي

يك شركت معتبر جهت تكميل كادر اجرايي خود، به يك مهندس تاسيسات مكانيكي ساختمان مسلط به طراحي و نقشه كشي نيازمند است. واجدين شرايط رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

استخدام مهندس مكانيك خانم در تهران با گرايش سيالات

يك شركت معتبر جهت تكميل كادر پرسنلي خود، به يك مهندس مكانيك خانم واقع در محدوده ونك با گرايش سيالات يا تاسيسات نيازمند است. داوطلبان رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

استخدام مهندس مكانيك در تهران مسلط به كتيا

يك شركت معتبر جهت تكميل كادر مهندسي خود، به يك مهندس مكانيك مسلط به نرم افزارهاي autocad و catia محيط هاي assembly ،  sheetmetal نيازمند است. متقاضيان رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

استخدام مهندس مكانيك در تهران آشنا به طراحي و نقشه كشي

يك شركت معتبر جهت تكميل كادر اجرايي خود، به يك مهندس مكانيك آشنا به طراحي و نقشه كشي فاز 2 تاسيسات مكانيكي ساختمان نيازمند است. واجدين شرايط رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

 منبع:

https://vatanjob.com/job-tag/آگهي-استخدام-مهندس-مكانيك


برچسب: استخدام مهندس مكانيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۳۱:۰۹ توسط:Amin موضوع: