كاريابي ايران كاريابي ايران .

كاريابي ايران

استخدام منشي

فرصت هاي استخدام منشي در ايران

استخدام منشي خانم دقيق و فعال در تهران با روابط عمومي بالا

يك شركت معتبر جهت تكميل كادر پرسنلي خود، به يك منشي خانم دقيق و فعال با روابط عمومي بالا مسلط به نرم افزار word – wxcel و اينترنت (فوري) نيازمند است. كارجويان محترم رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

ariangostar@gmail.com

استخدام منشي خانم در تهران مسلط به كامپيوتر

يك شركت معتبر جهت تكميل كادر پرسنلي خود، به يك منشي خانم منضبط و خوش برخورد مسلط به كامپيوتر و آفيس و اموراداري و برگزاري جلسات در محدوده جردن نيازمند است. متقاضيان رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

samaeifar.s@gmail.com

استخدام منشي خانم در تهران مسلط به امور اداري و دفتري

يك واحد توليدي جهت تكميل كادر پرسنلي خود، به يك منشي خانم مسلط به امور اداري و دفتري با حداقل 5 سال سابقه كار نيازمند است. كارجويان محترم رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

Employe95@gmail.com

استخدام منشي در تهران آشنا به آفيس

 يك شركت معتبر جهت تكميل كادر پرسنلي خود، به يك منشي آشنا به آفيس در سطح متوسط و آشنا به زبان انگليسي نيازمند است. متقاضيان رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

info@nimesco.com

استخدام منشي خانم در تهران با روابط عمومي بالا

يك شركت معتبر جهت تكميل كادر مهندسي خود، به يك منشي خانم با روابط عمومي بالا مسلط به امور دفتري و كامپيوتر در محدوده ميدان آرژانتين نيازمند است. علاقه مندان رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

jobfmc.co@gmail.com

استخدام منشي در تهران با روابط عمومي بالا

يك شركت معتبر جهت تكميل كادر كارشناسي خود، به يك منشي با روابط عمومي بالا مسلط به امور اداري، بايگاني و پاسخگويي آشنا به كامپيوتر، نرم افزار آفيس و اينترنت نيازمند است. كارجويان محترم رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

jobs@mivery.ir

استخدام منشي مدير عامل در تهران مسلط به تايپ

يك شركت معتبر جهت تكميل كادر پرسنلي خود، به يك منشي مدير عامل تحصيلات كارشناسي كامپيوتر مسلط به تايپ و با روابط عمومي بالا  با حداقل 3سال سابقه كاري و ترجيحا بيمارستاني نيازمند است. كارجويان محترم رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

alirezarezai6291@gmail.com

استخدام منشي خانم در تهران با روابط عمومي بالا

يك شركت معتبر جهت تكميل كادر مهندسي خود، به يك منشي خانم دقيق و فعال با روابط عمومي بالا مسلط به نرم افزار word –   wxcel  و اينترنت نيازمند است. علاقه مندان رزومه خود را به آدرس ايميل زير ارسال نمايند.

karinagostar@gmail.com

منبع:

https://vatanjob.com/job-tag/recruiting-secretaryبرچسب: استخدام منشي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۵۳:۴۱ توسط:Amin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :