كاريابي ايران كاريابي ايران .

كاريابي ايران

نكات متفاوت براي موفقيت در مصاحبه شغلي


نحوه پاسخگويي به سؤالات سخت را بياموزيد

بخش اعظم سؤالات گفتمان قابل پيش‌بيني مي‌باشند , اگر چه مورد ها استثناء نيز وجود دارا‌هستند كه بررسي كننده همت شما در وضعيت سخت و ذيل فشار چه‌گونه خواهد بود . شايسته ترين راهكار اين خواهد بود كه خويش را فراهم كنيد , متمركز باشيد , ادب خويش را نگهداري فرمائيد و تا حد قابليت و امكان روشن جواب دهيد .

نقاط قوت , دستاوردها و فعاليت‌هاي خويش را مطابق با نيازهاي صاحب كار بيان نمائيد

بدون‌شك دارنده نقاط قوت و مهارت‌هاي مربوط به مقام متبوع مي باشيد لذا بر مزايايي كه مي توانيد به صاحبكار ارائه دهيد تاكيد فرمائيد . از هر موقعيتي استعمال فرماييد تا با گويش مطلوب به عبارتي صنعت , نقاط قوت مربوط به شرايط متبوع را شرح دهيد .

نقاط قوت خويش و آنچه از انجامش لذت ميبيريد را بشناسيد

مهارت‌هايي كه برايتان لذت‌بخش مي باشند بخشي از مواقعي مي‌باشند كه براي صاحب كار اهميت دارا‌هستند . گذشته از گفتگو اين نوع از مهارت‌ها را شناسايي نمائيد و بدانيد چه مزايايي براي شما و صاحب كار به همراه دارا هستند .

طرز رابطه گفتاري را با سايرين بياموزيد

مهارت‌هاي رابطه گفتاري اثرگذار و كار كشته به شدت براي صاحبكار گرانبها مي باشند . علايم شخصي تحصيل‌كرده و با استعداد است . شيوه رابطه با سايرين را تمرين نمائيد تا به شايسته ترين صورت ممكن خويش را معرفي فرماييد .

زودتر از موعد مقرر

در محل راي زني حاضر گرديد

اگر‌چه نيز كه مصاحبه‌كننده با شما شم همدردي كرده و تصادف اجباري در بزرگ راه را بپذيرد , ولي نمي توان حس منفي نخستين را ناديده گرفت . وقتي را براي اتفاقات اجباري درنظر بگيريد و زودتر از موعد در محل حاضر گرديد .

روش برخورد با تمام اشخاص داراي اهميت است

در برخورد با تمام اشخاص فرقي نميكند چه كسي مي باشند يا اين كه در چه جايگاهي قرار دارا‌هستند , ‌تواضع و احترام را رعايت فرمائيد . لحاظ تمام اشخاص در مراحل راي زني ميتواند تأثيرگذار باشد .

سؤالات را با جملا‌ت بي نقص و ولي مستند جواب دهيد

دقت را فراموش نكنيد

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۰۵:۰۸ توسط:Amin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :